• Šindlovská krčma

  Šindlovská krčma

 • Šindlovská krčma

  Šindlovská krčma

 • Šindlovská krčma

  Šindlovská krčma

 • Šindlovská krčma

  Šindlovská krčma

 • Šindlovská krčma

  Šindlovská krčma

Vítáme Vás v Šindlovské krčmě

Šindlovská krčma – restaurace, penzion a stodola se nachází v srdci obce Šindlovy Dvory, nedaleko Českých Budějovic. Jedná se o víceúčelový objekt, který je uzpůsoben přímo pro svatby, rodinné oslavy, firemní večírky i turistické zájezdy. Díky své poloze poskytuje pestrou nabídku volnočasových aktivit - pěší turistika, cykloturistika, výlety lodí.....

StodolaŠindlovská krčma – restaurace se pyšní kapacitou 100 míst. Interiér Šindlovské krčmy je rozdělen na dvě nekuřácké části – restauraci a salonek. Zvláštností je terasa s kapacitou 25 míst, která je vhodná pro letní večery a je z ní pěkný výhled na náves v Šindlových Dvorech. Součástí letní zahrádky je též nově zrekonstruované dětské hřiště. Klidnou atmosféru prostředí podtrhuje přilehlý Šindlovský rybník. Prostory Šindlovské krčmy jsou dobře členěné a nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Na své si zde přijdou milovníci výborného jídla, vyznavači dobře ošetřeného piva i kvalitního vína. Našimi prioritami jsou čerstvost, poctivost a kvalita.

V Šindlovské krčmě – penzionu se můžete ubytovat v jedno, dvou tří a čtyř lůžkových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 33 lůžek situovaných do 19 pokojů, díky níž je penzion vhodný i pro skupinové pobyty či cyklistické zájezdy.

Šindlovská krčma – stodola nabízí variabilní vnitřní i venkovní kryté prostory pro vaši svatební hostinu, rodinnou oslavu či firemní večírek. Interiér stylové stodoly pojme až 150 hostů a přilehlá krýtá terasa dalších 50 hostů. Stodola je multifunkčním prostorem s vlastním barem, kuchyní a velkým vnitřním krbem.

Aktuality

Znovuotevření zrekonstruované restaurace proběhne 24.1.2020 v 11.00. Přijďte nás navštívit a ochutnat náš nový jídelní lístek. Budeme se těšit

Otevírací doba

Pondělí - čtvrtek od 15:00 do 22:00
Pátek-sobota od 11:00 do 22:00
Neděle od 11:00 do 16.00

Facebook